Поради господарці

Пилосос пилососом, а не варто забувати, що а рсеналі господарки є ще набагато простіші засоби для наведення чистоти, наприклад віник, шваба і т.д..

Як їх доглядати? Та просто!

Потримайте новий віник 2-3 години в гарячій солоній воді і він прослужить удвічі довше своїх побратимів, що не прийняли такої «ванни».

Щоб віник служив довше, слід надіти на його конусну частину використаний бинт. Віник стає пружним, а бокові гілочки перестають обламуватися.

Щітка з дуже м’якою щетиною знову стане жорсткою, якщо потримати її в розчині квасців (подвійні солі).

Як удосконалити звичайну швабру? Якщо колодку-поперечину прикріпити до рукоятки за допомогою кронштейнів не під прямим кутом, а під кутом 150/75 °, вашої шваброю стане зручно мити плінтуси, по кутах, за ніжками меблів. Вона легко миє і вікна, дістає всі важкодоступні місця.

Дзеркала треба ставити так, щоб до них не доходили сонячні промені, тепло від печі, інакше ртуть розпуститься, і на дзеркалі залишаться плями.

Якщо пробка в ванні не тримає воду, натягніть на неї гумку – годиться палець від старої рукавички, що порвалася, повітряна кулька. Витоку не буде.

Якщо пробка від ванни часто зіскакує з ланцюжка з-за того, що розходиться замок кільця, потрібно надати кільцям овальну форму так, щоб замок виявився збоку.

Якщо тонкий шматок мила злегка розмочити і втиснути в пемзу, то отримаємо гібрид мила і пемзи, і цим дуже зручно митися.

У мішечок з тонкого поролону, зшитий «наволочкою», можна покласти обмилки – вийде прекрасна мочалка.