Як вибрати пилосос

Ринок побутової техніки дуже різноманітний і новинки не змушують чекати на себе. Як же вибрати саме ваш пилосос?

Які бувають пилососи:

1. Пилосос сухого прибирання. Мобільні пилососи для сухого прибирання чудово підходять для щоденного прибирання в квартирах і будинках. Вони компактні і тихі.
2. Щіткові пилососи. Ідеально підійдуть для чищення килимів і килимових покриттів завдяки щіткової обробці. У щіткових пилососах на додаток до потоку всмоктуваного повітря використовується щітка з електроприводом.
3. Пилососи вологого і сухого прибирання. У спеціальний відсік заливається вода з миючим засобом, потім рухається по шлангу пилососа і під тиском рівномірно розбризкується по всій площі поверхні, що очищається. Забруднена вода всмоктується назад насадкою і потрапляє в свій резервуар. Кількість рідини можна регулювати.
4. Пилососи з акумуляторним приводом. Безшумні помічники, підійдуть для будинків де є маленькі діти.

Не рекомендуємо застосовувати вологе прибирання на паркеті, килимах на натуральному джуті, ковроліні на спіненої основі, а також, природно, на меблях, не терпить вологи.

При виборі пилососа зверніть увагу на комплектацію пристрою: пилосос повинен забезпечуватися декількома щітками і насадками для різних робіт. Він повинен займати якомога менше місця, бажаний фіксатор на корпусі для утримання труби зі шлангом, шнур повинен автоматично змотуватися в спеціальний контейнер, та повинен бути достатньо довгим для того щоб не довелося шукати подовжувач.