Технічний Operation Management

Комерційна нерухомість – будь то офісні будівлі, торгові центри, медичні установи, заміська нерухомість, банківська нерухомість або індустріальні комплекси – це складні механізми, які вимагають постійного догляду та обслуговування. Основне завдання операційного менеджменту – постійне справне функціонування комерційної нерухомості, приорітетом якого є фокусування діяльності власника на своїх основних цілях і завданнях.

Найбільш ефективне рішення для більшості успішних компаній, що володіють нерухомістю, це аутсорсинг технічного операційного менеджменту спеціалізованим компаніям, які можуть надати найбільш професійні послуги поряд з економією фінансових коштів власника.

Професійна команда ”Захід Фасіліті Менеджмент” складається з досвідчених співробітників в області інженіріі і технічних співробітників, які приділяють особливу увагу оптимізації енергетичних ресурсів поряд з системним підходом для зниження споживання енергії, змісту, а так само операційних витрат до найбільш низьких показників використовуючи новітні технології та ноу-хау в області технологічних впроваджень.

Надаючи нашим клієнтам всі види послуг технічного управління таких як, опалення, вентиляція, кондиціонування, освітлення, електричне забезпечення та телекомунікації, ”Захід Фасіліті Менеджмент” попереджає клієнта від втрати часу та грошей. Проводячи постійні періодичні перевірки, ми вирішуємо проблеми до їх настання, що дозволяє нам економити фінансові кошти. Ці попереджувальні заходи, у свою чергу, дозволяють нам захиститися від виникнення проблемних ситуацій у майбутньому, що грає велику роль в щоденній експлуатації будівель комерційної нерухомості.